KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759282
nr 1575 9282
Svän Grandin
(1906-1982), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 59x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:18:49
27/10 19:25:19